تاریخچه گروه صنعتی R&W

گروه صنعتی R&W  در سال 1369 در شهر تهران با تولید اندک در زمینه تولید کفش زنانه شروع  به کار کرد و با تعداد پرسنل نزدیک به 8 نفر توانایی تولید روزانه 60 جفت کفش را داشت و امروز به یاری خداوند متعال و پشت کار مداوم و بهروری از تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید کفش با پرسنل بالای 150 نفر قادر به تولید روزانه 800 جفت کفش می باشد.

این گروه صنعتی برای تولیدات خود با بهروی از تکنولوژی روز دنیا، مواد اولیه مرغوب و استاندارد چرم طبیعی در قسمت رویه و آستر و در قسمت زیره از زیره های استاندارد پی یو، تی پی یو، ترمو و لاستیک استفاده می نماید و تمام قالب های ماهیچه مورد استفاده در این گروه صنعتی از استاندارد های روز دنیا و متناسب با فیزیک های مختلف پا تهیه می شود.

 

 

کفش R&W

از نگاه تولید کنندگان کفش R&W ، شعار ((زیبا ، راحت، مطمئن)) شعاریست که سر فصل تولید شده است تا بتوان به تولید ایرانی، افتخاری ایرانی معنای واقعی ببخشد.

گروه صنعتی R&W در سال 1369 با هدف ایجاد اشتغال در زمینه تولیدات کفش چرمی استاندارد فعالیتش را آغاز کرد.

از جمله مهم ترین محصولات گروه صنعتی R&W کفش چرمی زنانه و مواد اولیه کفش است.

بدون شک آنچه تولیدات یک مجموعه و یا گروه صنعتی را موفق می کند و آن را به عنوان یک نشان در جایگاه مناسبی به مشتریان معرفی می نماید، کیفیت است و این مهم ترین ویژگی محصولات گروه صنعتی R&W است.

گروه صنعتی R&W فعالیت خود را با 6 نیرو کاری آغاز و هم اکنون حدود 160 نفر نیروی انسانی را در رده های مختلف به صورت مستقیم مشغول به کار کرده است.

اغلب مصرف کنندگان برای خرید کفش به استاندارد بودن و به روز بودن طراحی کفش بسیار اهمیت می دهند آنچه باید در ارتباط با تولیدات R&W دانست این است که محصولات این گروه صنعتی، استاندارد و قابل رقابت با برندهای معتبر خارجی است و با آن که در تولیدات از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه استفاده می شود، با قیمت مناسب در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

یکی از ویژگی های کالاهای پرطرفدار در بازار، خدمات پس از فروش آن هاست. گروه صنعتی R&W علاوه بر راحتی و زیبایی از خدمات پس از فروش مطابق با استانداردهای روز دنیا برخوردار است.

 گروه صنعتی R&W معتقد است هر تولیدکننده می تواند با مشتری مداری، کیفیت خوب کالا، خدمات پس از فروش و مناسب بودن با ذائقه مصرف کنندگان، جایگاه مناسبی نزد مشتریان در بازار های داخلی و خارجی دست یابد.